Büyük baş / Küçük baş Hayvan Çiftlikleri

Büyük baş / Küçük baş Hayvan Çiftlikleri

Çelik Konstrüksiyon Büyük baş / Küçük baş Hayvan Çiftlikleri

Kar, yangın, deprem, fırtına vb doğal afetlere karşı yapılarınız için en koruyucu çatı sistemidir. Çelik konstrüksiyon çatı yangında hasar görmez.

Çelik konstrüksiyon çatı depreme karşı en dayanıklı çatı çeşididir. Çelik konstrüksiyon çatı kışın yoğun kar yağışlarında aklınızda acaba çatım çöker mi şüphesini bırakmaz. Çelik konstrüksiyon çatı fırtınadan etkilenmez.

Metal olması, Çelik çatı sistemlerinin yüksek ısı ve soğuğa dayanıklılığını arttırır. Yangın veya doğa şartlarından minimum seviyede etkilenir, yapı sahibine ek zararlar getirmez.

Taşıma gücü zayıf altyapılı bölgelerde, zeminlerde veya yapı üstlerinde destekleyici nitelikle olduğundan dolayı ek çalışma ve maliyet getirmeyen Çelik çatı sistemleri, yapının kalitesini ve koruna bilirliğini arttırır.

Oluşacak büyük açıklıkları Çelik çatı kapatabilir, betonarme yapılarda ihtiyaç duyulan taşıcı sistemin eklenmemesini sağlar. Buda Çelik çatı sisteminin daha kullanıma elverişli hale gelmesini sağlar.

Estetik bir görüntü sağlayan Çelik çatı yapılar, görünüm için cephe kaplama sistemleriyle daha şık, doğacı ve uygun şehir yapılaşmasına yardımcı olur, Avrupa standartlarına uygun olmayı sağlar.