Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon yapılar

 

 

 

Çelik konstrüksiyon, alternatif ürünlere göre hafifliği, yüksek dayanıklılık, daha elastiki yapısı ve süneklik özelliği ile her zemin tipi ve deprem bölgeleri için en doğru konstrüksiyon yapı malzemeleridir.

Çelik konstrüksiyon yapı elemanları üretim ve montaj süreleri başka alternatif yapılara göre çok daha kısa zamanlıdır. Bu da inşaat, proje ve maliyetlerinde masrafların en aza  inmesini sağlar.

Çelik konstrüksiyon yapılar, temel inşatlarında ve güçlendirme isteyen bölgelerinde ön hazırlık çalışmalarında alternatifi yapılara göre yüksek  oranda ekonomik kazanım ve süreden avantaj sağlar.

Çelik konstrüksiyon yapı elemanlarının üretim ve montaj  iklim koşullarından etkilenmez. Kullanılacak iş gücüne bağlı olarak insan gücünün uygun olarak kullanılabileceği her nokta kesintisiz çalışma ve montaj olanağı sağlar.

Mimaride sınırsız çözüm imkanları, projelerde çok daha estetik ve ileriye  dönük kalıcı sorunsuz kullanımlar sağlar. yapılacak değişikliklerde ve büyütme ya da küçültme revizyonlarında hızlı ve sorunsuz bir geçiş olanaklarıı sağlar.

İstendiği taktirde Çelik konstrüksiyon yapı sistemin tamamı firesiz olarak sökülerek başka bir istenilen noktaya çok ekonomik olarak nakledilebilir. Demontaj özelliği  olması  geçici depolama çalışmalarına da olanak sağlanmaktadır.